- Практичний контейнер для зберігання, перенесення та розігріву їжі.
- Кришка, що загвинчується, оснащена прокладкою.
- У контейнері можна зберігати всілякі продукти харчування та інші предмети побуту.
- Контейнери можна ставити один на одного.
- Підходить для холодильника та морозильної камери (до -25°C).
- Можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі (до +95°C).
- Можна мити в посудомийній машині.
- Матеріал, з якого виготовлені ємності, не містить шкідливого BPA (бісфенолу).
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Применение | Для жидких продуктов |
| Материал | Пластик |
| Форма | Круглая |
| Объем | 0.3 л |
| Диаметр | 90 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 75 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | Chomik |
| Страна производитель | Польша |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |